Archiwum dnia: 23 stycznia 2023

Inicjuj z FIO 3.0 – ruszają spotkania informacyjne.

Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUJ Z FIO 3.0” przyznaje granty do 10 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i do 5 tys. zł grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie?

Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która chce się rozwijać?

Zgłoś się po mikrodotację!

Możliwość zdobycia grantu w wysokości do 5000 zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz do 10 000 tysięcy dla młodych organizacji planujących działania w określone w regulaminie jako priorytetowe sfery pożytku publicznego:

• wspieranie rodzin;
  • podtrzymywanie tradycji narodowej;
  • rozwój świadomości narodowej i obywatelskiej;
  • zwiększanie aktywności obywatelskiej w szczególności wśród osób młodych, seniorów, osób wykluczonych społecznie ze względu na warunki materialne,
  • działania ekologiczne dotyczące promowania postaw proekologicznych wśród odbiorców projektu, szczególnie w obszarze klimatu, ochrony środowiska, ekologii.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne ws. grantów, w trakcie których przedstawione zostaną m.in. zasady najnowszej edycji konkursu i realizacji projektu.

TORUŃ 25.01.2023 Urząd Marszałkowski

Plac Teatralny,

sala patio 2

godz. 10.00-14.00

Gmina Rogóźno w programie “Szkolny Klub Sportowy 2023”.

Miło nam poinformować, że 3 szkoły podstawowe z terenu Gminy Rogóźno zakwalifikowały się do programu “Szkolny Klub Sportowy 2023”, którego organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a koordynatorem wojewódzkim Kujawsko-Pomorski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Bydgoszczy.

Celami programu są m.in. stymulowanie i kształtowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci i młodzież; poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia dzieci i młodzieży, w tym profilaktyka nadwagi i otyłości; promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży; zwiększenie oferty ogólnodostępnych, bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży.