Archiwum dnia: 15 września 2022

Zaproszenie do udziału w grze terenowej o historii Rogóźna.

Gminny Ośrodek Kultury w Rogóźnie oraz Fundacja Brama Epok serdecznie zapraszają zespoły Uczestników do udziału w grze terenowej o historii Rogóźna, która odbędzie się 1 października 2022 r.

Na uczestników tego wydarzenia czekają atrakcyjne nagrody oraz pyszne jedzenie. O piękne zestawy pamiątkowych monet zadba Mincerz Fordoński, o atrakcje Chorągiew Zaciężna Ziemi Kujawskiej.

Wstęp wolny! Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Rogóźnie.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.

Działanie w ramach projektu “Patriotyzm przedwczoraj, wczoraj i jutro”.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/603111268032454/?ref=newsfeed

Bezpłatna aplikacja GRUPA EUROMEDICA dla pacjentów.

Szanowni Państwo, przypominamy pacjentom ośrodka zdrowia w Rogóźnie, że do pobrania jest nasza aplikacja GRUPA EUROMEDICA.

Pobierając naszą aplikację GRUPA EUROMEDICA:

– w każdy piątek otrzymasz wiadomość push na temat dyżuru w weekend (pediatra, stomatolog)

– jesteś na bieżąco z informacjami o przychodniach i lekarzach,

– uczestniczysz w programie lojalnościowym,

– masz stały dostęp do oferty specjalistów i nie tylko,

– zbierasz punkty za wydane pieniądze na badania lub wizyty prywatne.

Jeżeli jesteś już naszym PACJENTEM otrzymujesz:

– możliwość wymiany punktów na nagrody,

– dostęp do specjalnych ofert rabatowych,

– stały rabat 10% na usługi w przychodniach Euromedica.

W naszych placówkach podczas rejestracji, możesz użyć KARTY PACJENTA, unikając okazywania dowodu osobistego lub przekazywania ustnie informacji takich jak: PESEL, imię, nazwisko.

Zapraszamy pacjentów ośrodka zdrowia w Rogóźnie do pobrania i skorzystania z aplikacji.

Zgłoś się do programu profilaktyki chorób układu krążenia.

Serdecznie zapraszamy pacjentów ośrodka zdrowia w Rogóźnie do udziału w programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Czy program jest dla Ciebie?

Tak, jeżeli jesteś w wieku od 35 do 65 lat i dotychczas nie rozpoznano u Ciebie choroby układu krążenia oraz nie korzystałeś w ciągu ostatnich 5 lat z badań w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia (CHUK), również u innego świadczeniodawcy.

Świadczenia w ramach programu udzielane są BEZPŁATNIE i BEZ SKIEROWANIA.

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce i na świecie. Celem programu jest zmniejszenie zachorowalności i umieralności na choroby układu krążenia, promocja zdrowego stylu życia, wczesne wykrywanie choroby u pacjentów z podwyższonym ryzykiem z powodu obciążeń genetycznych.

Ze świadczeń mogą skorzystać osoby należące do naszych przychodni POZ grupy Euromedica!

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zarejestrowania się na badania PROFILAKTYKI CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA zapraszamy do kontaktu z naszym KOORDYNATOREM.

TEL: 52 52 190 90

godz. 10:00 – 14:00

lub przez formularz kontaktowy na stronie

www.przychodnie-grudziadz.pl (zakładka – strefa pacjenta – koordynator pacjenta).

Otwarcie Muzeum Handlu Wiślanego w Grudziądzu.

W miniony piątek (9 września 2022 r.), odbyło się otwarcie Muzeum Handlu Wiślanego w Grudziądzu, w którym udział wziął Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno. Muzeum Handlu Wiślanego jest nową przestrzenią ekspozycyjną Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu. Siedzibą muzeum są wyremontowane dwa zabytkowe spichlerze nr 33 i 35 z XVI-XVII w.. Zwiedzając te miejsce m.in. zapoznamy się z historią grudziądzkich spichlerzy oraz grudziądzkiego przemysłu, zarysem dziejów pieniądza czy poznamy znaczenie Wisły jako szlaku komunikacyjnego.