Archiwum dnia: 22 sierpnia 2022

Rusza tegoroczny program „Usuwania i unieszkodliwiania wyrobów azbestowych z terenu gminy Rogóźno”. Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy w obecności Marzeny Halika – Skarbnika podpisał umowę z firmą PRO-EKO SERWIS SP. z o.o. z Bierzewic na zadanie pn. „Demontaż, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Rogóźno w 2022 roku”. Wartość umowy opiewa na kwotę ponad 22,3 tyś. zł i jest dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w wysokości 20,0 tyś zł (ponad 90% wartości inwestycji). W ramach programu, który potrwa do połowy października br., szkodliwy azbest zostanie usunięty i zutylizowany z 14 posesji znajdujących się na terenie gminy.

Koordynator pacjenta w EUROMEDICA POZ Rogóźno.

EUROMEDICA POZ Rogóźno przypomina, że w trosce o naszych Pacjentów, dostępny jest KOORDYNATOR PACJENTA.

Nasz koordynator pomoże Ci:
– skorzystać z oferty badań profilaktycznych.
– udzieli Ci niezbędnych informacji dotyczących organizacji i pracy przychodni.
– wyszukać termin do lekarza specjalisty.
– utrzymać kontakt z pacjentem i jego rodziną w procesie leczenia.
– w przygotowaniu dokumentacji medycznej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem POZ – 52 52 19 090

Jeśli chcecie Państwo zostać Pacjentami EUROMEDICA POZ Rogóźno w czasie krótszym niż 3 minuty, prosimy o wypełnienie naszej E-DEKLARACJI na stronie: https://wybor.przychodnie-grudziadz.pl/.