Archiwum dnia: 20 czerwca 2022

Zebranie założycielskie Stowarzyszenia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Grudziądza w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Grudziądza.

Dziś w Urzędzie Miasta w Grudziądzu odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Grudziądza w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Grudziądza.
Podpis pod uchwałą założycielską złożyli:
Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski;
Starosta Grudziądzki Adam Olejnik;
Wójt Gminy Dragacz Dorota Krezymon;
Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz;
Wójt Gminy Rogóźno Krzysztof Polesiak.

Celem Stowarzyszenia jest wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz współpraca i wzajemne wspieranie się członków stowarzyszenia we wspólnych działaniach, których celem jest rozwój obszaru stowarzyszenia, a także wzrost jakości życia mieszkańców, zwłaszcza wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego członków Stowarzyszenia oraz obrona wspólnych interesów członków stowarzyszenia, a także pozyskiwanie środków finansowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ich efektywnego wykorzystania.

Fot. UM Grudziądz.