Archiwum dnia: 21 listopada 2021

Życzenia Wójta Gminy Rogóźno z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Drodzy Pracownicy Pomocy Społecznej!

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przekazuję wyrazy najwyższego uznania i szacunku za pełnioną służbę społeczną. Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka, sił i satysfakcji z codziennej pracy, co stanowić będzie doskonałą inspirację do urzeczywistniania Państwa zamierzeń, zarówno w wymiarze osobistym jak i zawodowym. Nieustających sukcesów na każdej niwie życia oraz niekończących się pokładów energii

życzy

Krzysztof Polesiak
Wójt Gminy Rogóźno

Dofinansowanie remontu drogi powiatowej nr 1353C Białochowo-Szembruczek.

Milo nam poinformować, zwłaszcza mieszkańców miejscowości Białochowo i Skurgwy, że Gmina Rogóźno podpisała ze Starostwem Powiatowym w Grudziądzu umowę o dofinansowanie remontu drogi powiatowej nr 1353C Białochowo-Szembruczek. Dofinansowanie tego zadania przez Gminę Rogóźno wyniesie 200.000 zł, a łączny koszt jego realizacji przez Starostwo Powiatowe opiewa na ponad 980.000 zł. Dzięki współpracy obu samorządów zostanie wyremontowany blisko 1,5 km odcinek tej drogi. Planowany termin zakończenia prac to 10 grudnia br..