Magdalena Parol – Dyrektor GOK w Rogóźnie otrzymała tytuł Animatora Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Tradycji Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu Wojewody Kujawsko-Pomorskiego przyznała tytuł Animatora Kultury Dziedzictwa Narodowego i Tradycji Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Magdalenie Parol – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rogóźnie.

Konkurs na Animatorów Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Tradycji Województwa Kujawsko-Pomorskiego, odbył się pod patronatem Pana Mikołaja Bogdanowicza – Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, a jego celem było uhonorowanie osób fizycznych, stowarzyszeń, instytucji oraz innych zorganizowanych grup, które swoją działalnością przyczyniły się do popularyzowania oraz ochrony regionalnej kultury, dziedzictwa narodowego i tradycji.

Warto nadmienić, że nagrodą w konkursie zostało wyróżnionych 14 osób i instytucji z terenu całego województwa. Poniżej prezentujemy pełną listę Laureatów konkursu uhonorowanych przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego:

1. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie (Gniewkowo)
  2. Muzeum Okręgowe w Toruniu – Oddział Muzeum Twierdzy Toruń (Toruń)
  3. Sołeckie Centrum Kultury (Solec Kujawski)
  4. Społeczny Komitet Odbudowy Pomnika Powstańców Wielkopolskich w Brzozie (Brzoza)
  5. Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz)
  6. Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy” (Włocławek)
  7. Zespół Wokalno-Instrumentalny „Wesołe Kumoszki” (Zbiczno)
  8. Pani Grupa Anna (Pakość)
  9. Pan Jakubowski Artur (Barcin)
  10. Pani Mytlewska Ewelina (Osiek nad Wisłą)
  11. Pani Parol Magdalena – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rogóźnie (Rogóźno)
  12. Pani Szałańska Józefa (Białe Błota)
  13. Pan Szwankowski Jerzy (Raciąż)
  14. Pan Żebrowski Mariusz (Grudziądz)

Na ręce Pani Magdaleny Parol oraz pozostałym wyróżnionym w konkursie osobom i instytucjom serdecznie gratulujemy sukcesu.