Złote Gody czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

2 września 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Szembruczku odbyła się coroczna gala podczas której Wójt Gminy Rogóźno – Krzysztof Polesiak wręczył 7 parom medale i dyplomy z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tej uroczystości uczestniczyły również Hanna Hydzik – Przewodnicząca Rady Gminy oraz Maria Kubizna – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek.

Medalami za długoletnie Pożycie Małżeńskie zostali odznaczeni Państwo:

1. Barbara i Antoni Papierz;
  2. Gabriela i Stanisław Polakiewicz;
  3. Barbara i Jan Pilewscy;
  4. Łucja i Mateusz Janiszewscy;
  5. Teresa i Zdzisław Sornat;
  6. Ludwika i Jan Ochoccy;
  7. Irena i Zygmunt Wessel.

Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.