Archiwum dnia: 26 lipca 2021

Wójt Gminy przyznał po raz pierwszy stypendia sportowe najlepszym sportowcom w Gminie Rogóźno.

Dziś Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno miał przyjemność wręczyć – po raz pierwszy w historii naszego samorządu – naszym kolarzom: Julii Włodarczyk, Wiktorii Mildzie, Igorowi Włodarczyk i Radosławowi Laskowskiemu stypendia za osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym. Stypendia są wyrazem uznania dla prezentowanego przez naszych zawodników poziomu i osiągnięć sportowych. W uroczystości udział wzięli: Ewa Włodarczyk – trener Team Rogóźno ORLIK oraz Kamila Milda – mama Wiktorii. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy osiągnięć sportowych i trzymamy kciuki za Wasze kolejne sukcesy.

Uwaga, burze z gradem!!!

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: brodnicki, golubsko – dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, rypiński, wąbrzeski, Włocławek i włocławski

Ważność: od godz. 15:00 dnia 26.07.2021r. do godz. 24:00 dnia 26.07.2021r.

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Anna Zielińska – Szefka

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie zbiorczo nr 116.

Finał II edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Rogóźno w siatkówce plażowej.

W miniony piątek (23.07.2021 r.) w Kłódce odbył się ostatni – piąty – turniej II edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Rogóźno w siatkówce plażowej.
Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Gminy Rogóźno wygląda następująco:
I miejsce: Tomasz U./Jarosław W. 27 pkt.
I miejsce: Kacper J./Mikołaj G. 19 pkt.
III miejsce: Sandra I./Łukasz I. 14 pkt.
IV miejsce: Artur K./Maciej K. 13 pkt.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Dziękujemy Sołectwom w Białochowie, Gubinach, Kłódce, Rogóźnie i Rogóźnie Zamku za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję turnieju w 2022 r.!