Archiwum dnia: 7 lipca 2021

Szczepienia przeciw COVID-19 w RSS w Grudziądzu bez rejestracji.

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu informuje, że od jutra tj. 8 lipca 2021 r. do odwołania, szczepienia przeciw COVID-19 odbywać się będą bez wcześniej rejestracji.

Wszystkie chętne osoby z aktywnym e-skierowaniem, będą mogły zaszczepić się I i II dawką preparatu firmy Pfizer bez wcześniejszej rejestracji. Wystarczy tylko okazać dowód osobisty potwierdzający tożsamość.

Do szczepienia kwalifikować będzie lekarz w Punkcie Szczepień.

Możliwe jest również szczepienie dzieci od 12 r.ż. oraz osób, wymagających dodatkowej kwalifikacji.

Szczepienia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-13:00, w budynku N Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu, przy ulicy Rydygiera 15/17.

Wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące koronawirusa SARS-Cov-2 oraz wywoływanej przez niego choroby COVID-19 znajdziecie Państwo w zakładce: Koronawirus SARS-Cov-2.

Fanpage GOPS Rogóźno.

Informujemy, że od lipca 2021 r. pod adresem: https://www.facebook.com/gopsrogozno został uruchomiony na Facebooku Fanpage Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zachęcamy do polubienia strony, dzięki czemu na bieżąco będą Państwo otrzymywać informacje dotyczące bieżącej działalności GOPS, a także sprawami związanymi z wypłatami świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych, wychowawczych i stypendiów.