Archiwum dnia: 18 stycznia 2021

Brak możliwości odbioru bioodpadów.

Urząd Gminy Rogóźno informuje, że z powodu bardzo niskich temperatur w dniu dzisiejszym tj. 18.01.2021 r. dla Sektora III (Rogóźno) oraz w dniu jutrzejszym tj. 19.01.2021 r. dla Sektora IV (Szembruk, Szembruczek, Bukowiec) nie odbędzie się odbiór odpadów biodegradowalnych przez firmę WIĄZAR.

O nowym terminie odbioru odpadów zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie.

Szczepienia przeciwko COVID-19.

Urząd Gminy Rogóźno zaprasza do skorzystania z gminnej infolinii telefonicznych zgłoszeń potrzeb transportowych oraz informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Zgodnie z decyzją Wojewody Kujawsko-Pomorskiego zorganizowaliśmy transport do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dla wszystkich osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod numerem telefonu 601 173 390.

Kto może się zarejestrować?

Od 15 stycznia do 21 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 80 lat.
Od 22 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla osób powyżej 70. roku życia zgodnie z zapowiedzią mają ruszyć 25 stycznia 2021 r.

Jak możesz się zarejestrować?

Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989 lub,
zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl lub,
skontaktuj się ze swoim lekarzem POZ.

Telefon infolinii w sprawie transportu: 601 173 390.

Osoby pomiędzy 18-69 rokiem życia chęć zaszczepienia się mogą zgłosić poprzez formularz: https://szczepimysie.pacjent.gov.pl.

Ważne informacje można znaleźć nt. szczepień można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

Wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące koronawirusa SARS-Cov-2 oraz wywoływanej przez niego choroby COVID-19 znajdziecie Państwo w zakładce: Koronawirus SARS-Cov-2.

Powrót uczniów klas 1-3 do szkół.

Zakończyła się dwutygodniowa przerwa w nauce, która w tym roku szkolnym zastąpiła ferie zimowe.

Od dziś klasy 1-3 szkoły podstawowej wracają do stacjonarnego trybu nauki. Pamiętajcie, w szkole wciąż obowiązuje reżim sanitarny.

Uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej będą w dalszym ciągu kontynuować naukę zdalną.

Życzymy wszystkim powodzenia w kolejnych tygodniach nauki.