Archiwum dnia: 30 czerwca 2020

UWAGA!!! Głosowanie korespondencyjne w II turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 12 lipca 2020 r.

Zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego dokonane
przed pierwszym głosowaniem, które odbyło się 28.06.20020
zachowują swoją ważność również dla drugiego głosowania, które odbędzie się 12.07.2020r.

Możliwe jest dokonanie nowego zgłoszenia dla Mieszkańców, którzy chcieliby głosować korespondencyjnie w II turze, tj 12.07.2020r.

Zgłoszenia należy dokonać w Urzędzie Gminy Rogóźno w godzinach urzędowania (do 17:00) lub z wykorzystaniem e-usługi do dzisiaj
do 30.06.2020r.

Samorząd pozyskał środki na usuwanie folii rolniczych z terenu Gminy Rogóźno.

Miło nam poinformować, że Gmina Rogóźno otrzymała z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację do przedsięwzięcia pn. “Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag”. W najbliższym czasie ogłosimy w ramach zamówienia publicznego wyłonimy wykonawcę tego zadania. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować.