Spotkanie z Martyną Myślińską.

Dziś w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie Krzysztofa Polesiaka – Wójta Gminy Rogóźno z Martyną Myślińską uczennicą Szkoły Podstawowej w Białochowie. Martyna uzyskała tytuł finalisty w dwóch wojewódzkich konkursach przedmiotowych: biologii i chemii organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Spotkanie było dobrą okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć Martyny oraz rozmowy nt. dalszej przyszłości naszej mieszkanki. W spotkaniu udział wzięli również rodzice Martyny – Ilona i Tomasz Myślińscy, Renata Bruhn – nauczyciel prowadzący oraz Jacek Murawski – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białochowie. Życzymy Martynie kolejnych sukcesów tym razem już na etapie szkoły średniej.