Lista szpitali, do których mogą udawać się po pomoc, porady i badania mieszkańcy Gminy Rogóźno.

W związku z przeprofilowaniem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu w jednoimienny szpital zakaźny, publikujemy dla mieszkańców Gminy Rogóźno listę okolicznych lecznic do których można udawać się po pierwszą pomoc i porady specjalistów oraz badania.

Proszę pamiętać, że szpital w Grudziądzu jako szpital zakaźny NIE PRZYJMUJE pacjentów ani na oddziały, ani na Szpitalny Oddział Ratunkowy dla dorosłych. Te służą tylko do obsługi zakażonych koronawirusem.

Wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące koronawirusa SARS-Cov-2 oraz wywoływanej przez niego choroby COVID-19 znajdziecie Państwo w zakładce: Koronawirus SARS-Cov-2.

lista szpitali